Bakverk iFokus

Bakverk

Etikett: tårtor
Läst 4715 ggr
jessica87
3

bröllopstårtan

Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.

bröllopstårta men chokladbottnar, choklad och jordgubbsmousse

jessica87
0
Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.
#1

blommorna

powderpuff
0
#2

Den är såå otroligt vacker. Som jag skrev i den andra tråden så tycker jag dina fina dekorationer väger upp allt så bröllopsparet kommer att bli så nöjda med den i alla fall Skrattande

Jag saknar dig. De går aldrig över. De gör bara mindre ont ibland...

Min blogg, "Sockerblomman"

 

NelliZ
0
#3

Vilket konstvärk…Otroligt fin!

//Julia

[Aquelegia]
0
#4

Oj, har du gjort alla blommorna självaFörvånad Hur ofta tränade du innan du kunde?

Tessen
0
#5

Du är verkligen otroligt duktig! Och det lilla fel som blev tänker man inte på då blickarna dras till blommorna! Jag tror att brudparet är lika nöjda ändå! Men om det känns som rätt beslut så ta en paus från att ta beställningar av vännerna och baka bara det du känner för, när du känner för det åt famljen. Jag tror faktiskt att självförtroendet kommer tillbaks om ett tag om du inte sätter så hög press på dig själv utan försöker ha kul istället! Och tårtan är verkligen vacker iallafall!

/T

jessica87
0
#6

Tack, vad goa ni är =) de flesta blommorna har jag gjort sjä,v och inte övat innan, så de tog sin tid, liljan och orkidéen har jag dock köpt.

Elena-Maria
0
#7

Så fantastiskt fin! Den är ju så fin att det nästan är synd att äta upp den =)

Fred och god växt!

plutopellis
0
#8

Gud så vacker! Blommorna är som en dröm!

Suzi
0
#9

Den är verkligen helt otroligt vacker!

LisaF
0
#10

Åh himmel! Denna var ju hur vacker som helst!

/ Lisa
Medarbetare på Träning iFokus

smillasol
0
#11

Gud vad vacker!!

jessica87
0
#12

Tack vad snälla ni är =)