# Godis
Author: anise

Gjorde Rocky Road i morse..![Glad](http://bakverk.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 1
Author: LisaF

Åååh, så smarrigt! Det är en av favoritjulgodisarna! Dock bakar jag dem aldrig själv, utan äter upp andras ![Oskyldig](http://bakverk.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-innocent.gif "Oskyldig")![Skrattande](http://bakverk.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

## Comment 2
Author: [Borttaget]

Åh så gott det såg ut ![Oskyldig](http://bakverk.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-innocent.gif "Oskyldig")

## Comment 3
Author: skogstossan

Tjusigt anise!:) Dom är sjukt goda och beroendeframkallande. Förresten var ha du köpt det där urtjusiga fatet?

## Comment 4
Author: anise

Tack!!!! ![Skrattande](http://bakverk.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande") #3# Fatet köpte jag på Växtriket i Enköping,hade tur dom säljer ut allt för halva priset eftersom det blir ny ägare i Januari,och jag la vantarna på det enda som fanns kvar..har fått fnatt på små tårtfat köpte på Panduro oxå både det vita och glas![Oskyldig](http://bakverk.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-innocent.gif "Oskyldig")
