# Riddartårta
Author: Lolla

Hej,

Sonen önskade sig en Riddartårta så det fick det bli.

Under marsipanen är det chokladbottnar med hallonfromage och Dumle-fluff mellan.

Linda

## Comment 1
Author: LN35

Har du någon bild...?![Tungan ute](http://bakverk.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif "Tungan ute")

## Comment 2
Author: Hoppfull

Wow vilken cool tårta! ![Skrattande](http://bakverk.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

## Comment 3
Author: [Borttaget]

Vilken fin tårta. Mycket jobb på den ser jag.![Glad](http://bakverk.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 4
Author: Solaika

Läcker! :)

## Comment 5
Author: JMax

Åh va häftig!!! Vilken massa jobb

## Comment 6
Author: Scoobi86

Häftig! Hade aldrig kommit på en sådan idé själv :D

## Comment 7
Author: Smultronkaka

Cool :D

## Comment 8
Author: Lolla

#6 inte jag heller. ![Cool](http://bakverk.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-cool.gif "Cool") Jag såg en liknande på nätet fast med en prins men jag satte dit riddare i stället.

## Comment 9
Author: Scoobi86

#8 Fast jag hade nog inte vågat heller. Är för rädd frö att misslyckas vilket är dumt eftersom man lär sig av sina misstag. Får ge mig på en riktig utmaning någon gång...:)

## Comment 10
Author: Love-

cool

## Comment 11
Author: Kdah

Jättefin! Bra jobbat!

## Comment 12
Author: Cajza

Vilket jobb du lagt ner, men den ser verkligen fin ut. Måste vara härligt att komma på sådana skapelser.

// Karin

## Comment 13
Author: Oriel

Najs :D
